اخبار

حضور کارگران بسیجی در همایش بزرگ حماسه 9 دی ماه

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری، همایش بزرگ حماسه 9 دی در مصلای اردبیل با حضور پرشور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه اردبیل برگزار شد.مسئول سازمان بسیج کارگری، مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل  و بسیجیان کارگر نیز همگام با مردم ولایی اردبیل با حضور در مراسم نهم دیماه در همایش بزرگ حماسه 9 دی در مصلای اردبیل شرکت نمودند.

در همایش بزرگ حماسه 9 دی در مصلای اردبیل، حسین مظفر معاون نظارت مجلس شورای اسلامی طی سخنانی گفت: یوم الله 9 دی به خاطر حضور مردم ولایتمدار و مقابله با فتنه و فتنه گران روز ولایتمداری نامگذاری شده است.

مظفر افزود: فتنه 88 هزینه بزرگی بر نظام وارد کرد که  به بهانه تقلب در انتخابات صورت گرفت.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی افزود: فتنه گران و حامیان آنها می دانستند که اختلاف رای 11 میلیونی نمی تواند تقلب باشد بنابراین بهانه ای بود برای کشاندن پای کسانی که دندان طمع به این نظام تیز کرده بودند.

مظفر گفت: در این فتنه آمریکائی ها شورای مختلف تشکیل دادند، اروپائیها سفارتخانه های خود را تعطیل کردند، اخبار و اطلاعات دروغین از داخل به استکبار دادند.

وی افزود: فتنه گران شعارهایی علیه نظام و ولایت فقیه دادند، مساجد را به آتش کشیدند، حرمت عاشورا را نگه نداشتند و اینجا بود که مردم ولایی ایران به خوبی فهمیدند که این حرکت ها صرفا انتخاباتی نیست بلکه اصل نظام و اسلام را هدف قرار داده اند به همین خاطر در 9 دی به صحنه آمدند و نسخه فتنه و فتنه گران را پیچیدند

اضافه کردن دیدگاه جدید