اخبار

نواختن زنگ انقلاب در یک واحد تولیدی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئول سازمان بسیج کارگری

زنگ انقلاب با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و مسئول سازمان بسیج کارگری در واحد چاپ شیران نگار در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل نواخته شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری استان اردبیل، امروز صبح مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به همراه فرمانده بسیج کارگری و جمعی از مدیران و مسئولین اداره کل در واحد چاپ شیران نگار در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل حضور یافت و راس ساعت 9/33 دقیقه صبح زنگ انقلاب در این واحد با حضور مدیریت و کارگران زحمتکش این واحد، توسط مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی نواخته شد.

قاسم رحیمی در جمع کارگران این واحد، طی سخنانی در این مراسم برای کارگران این واحد ضمن فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر ، کارگران تلاشگر این کشور را سرمایه ای ارزشمند عنوان کرد و از آنان خواست با تلاش و جدیت در کار در تداوم حرکت چرخ تولید گام بردارند و از هیچ کوششی در این راه کوتاهی نکنند.

در پایان جناب سرهنگ منوچهری ضمن تقدیر و تشکر از کارگران و کارکنان این مجموعه از مدیریت این واحد کارگری در جهت اشتغال زایی برای جوانان و برپایی این مراسم باشکوه برای کارگران در این واحد قدردانی کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید